Źródła

Tytuł
Częstotliwość
Miejsce wydawania
Kurjer Poranny
dziennik
Warszawa
Ilustrowany Kuryer Codzienny
dziennik
Kraków
Nowa Gazeta: poświęcona wszelkim zjawiskom życia społecznego
dziennik
Warszawa
Dziennik Polski
dziennik
Warszawa
Kurjer Warszawski
dziennik
Warszawa
Kurjer Poznański
dziennik
Poznań
Kurjer Lwowski
dziennik
Lwów
Kuryer dla Wszystkich
dziennik
Warszawa
Świat: pismo tygodniowe ilustrowane
tygodnik
Warszawa
Tygodnik ilustrowany
tygodnik
Warszawa
Mucha: szkice satyryczno-humorystyczne
tygodnik
Warszawa
Nasz Dom (tygodnik mód i powieści)
tygodnik
Warszawa
Głos Podlasia
tygodnik
Siedlce

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.