Angielski optymizm lotniczy

Jak donosi „Nieuw. Bureau" z Londynu, na tajnem posiedzeniu Izby gmin oświadczył Lloyd George, że ostatni atak niemiecki na Londyn miał na celu odciągnąć z frontu angielskie aeroplany do Anglii. Sprzymierzeni mają w zakresie lotnictwa wielką przewagę nad Niemcami, czego dowodem, że w ostatnich 5 miesiącach lotnicy koalicyi rzucili na niemieckie pozycye 70 ton materyałów wybuchowych, podczas gdy Niemcy w tym czasie rzucili na Londyn najwyżej 2 tony.

Dalej oświadczył Lloyd George, że rządowi wiadomo, iż produkcya aeroplanów w Niemczech doszła już do swego kresu.

Ilustrowany Kuryer Codzienny, 15 lipca 1917

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.