Z dziedziny kosmetyki.

Malwinie.

Prawidłowo cerę pielęgnuje krem Abarid otrzymywany z galarety wyciśniętej z cebulek białej lilji (Lilium Candidum) w połączeniu z lipcowym miodem. Odżywcze pierwiastki tego kremu wsiąkają w pory skóry przez całą noc i poprostu odmładzają. Nie należy więc lekkomyślnie przerywać użycie tego kremu. Codziennie jak przyzwyczajamy się do mycia, do ubierania, do czesania, tak samo przyzwyczaić się trzeba do wcierania na noc odrobiny tego kremu. Koszt to jest tak znikomo mały, że każda z pań bez wahania ponieść go może, tembardziej że im mniejszą dozę się użyje tern lepiej, bo będzie dokładnie w skórę wtarta.

Ważną przytem rolę odgrywa temperatura wody przy rannem obmywaniu twarzy. Myc się należy wodą bezwarunkowo ciepłą, i jcsn to możliwe, pożądane jest mycie również na noc, przed użyciem Abariduf bo w otwarte pory łatwiej wsiąka odżywcza liljowa galaretka. Do mycia nie używać mydła, bo każde drażni, zwłaszcza w dzisiejszych erzacowych wyrobach. Myć twarz bezwarunkowo trzeba Otrąbkami abaridowemi, których szczypta wystarcza na jedno obmycie. Po umyciu, zapudrować twarz pudrem abaridowym najhygieniczniejszym ze wszystkich znanych pudrów. Pudry zagraniczne wyróżniają się tylko zapachem i śmiesznie wygórowanemi cenami.

 

M~e Ercedes.

 

Świat, 04-09-1920

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.