Dział zagadkowy. Rozwiązania.

 

            Z uwagi, że Redakcya otrzymuje po zamknięciu terminu we środy — cale stosy listów i kartek z dobremi rozwiązaniami zagadnień, które, jak daty wysłania wskazują, powinny być brane w rachubę i dopuszczone do losowania i tylko z powodu nienormalnych stosunków, wywołanych wojną, doznają opóźnienia, — przeto Redakcya uwzględniając te przyczyny — przedłuża termin nadsyłania rozwiązań każdorazowo do dni siedmiu, a zatem do soboty każdego tygodnia.

            Z powodów tych i wynik losowania, jak i rozwiązania zagadnień ostatnich ukażą się dopiero w tygodniu przyszłym w niedzielnym numerze.

Ilustrowany Kuryer Codzienny, 23 lipca 1916

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.