Życie poza ziemią.

Życie poza nasza planetą stanowi ciągle zagadkę, dręczącą umysły uczonych. W tej dziedzinie wiemy niewiele — życie istnieje wszędzie, ale jakie ma kształty realne?

 

Najbliższa nas planeta Mars, czyni, zdaniem astronomów, wrażenie zaludnionej. Jak wyglądają Ci mieszkańcy Marsa? Oto pytanie, które wielu pragnie rozwiązać.

 

Rysunek powyższy przedstawia mieszkańca Marsa, według teoretycznych wywodów jednego z uczonych. Pokraczna ta w naszem pojęciu postać jest przystosowana do miejscowych warunków. Olbrzymia klatka piersiowa, do wdychania rozrzedzonego powietrza, nos w kształcie trąby słoniowej w tym samym celu, olbrzymie konchy uszne dla chwytania przytłumionych dźwięków, cienkie nogi, stopy pletniaste itp., oto człowiek z Marsa.

 

Gdybyż można było sprawdzić, czy okaz ten jest prawdziwy?!

 

Ilustrowany Kuryer Codzienny, 01-05-1920

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.