Nowe lampy do zdjęć.

Fabryka lamp lukowych w Frankfurcie skonstruowała obecnie nowy typ lamp do zdjęć w atelier. Są to poczwórne lampy łukowe o sile blizko 20.000 ćwiec i czterołukowe lampy kryte o tej samej, sile służące do wywoływania nadzwyczajnych efektów świetlnych i dające się ustawiać w najmniejszych nawet przestrzeniach. Najefektowniejszym jednak wynalazkiem w tej dziedzinie są latarnie uliczne do zdjęć, dające ustawić się na rogu każdej ulicy i oświetlające ją w nocy lub dnie ciemne do zdjęć. Próby z tym ostatnim systemem robione będą niezadługo.

 

Kino, 11-03-1920

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.