Z teatrze „Bagatela”.

„Nasi nad Bałtykiem”, wesoła forsa w trzech aktach Z. Senkowskiej zyskała trwale powodzenie. Krytyka podnosi pomysłowość. smak, beztroskliwą pogodę i humor zabawnej krotochwili. Podziwiano p. Nowackiego, który jako reżyser sztuki nadał jej właściwy styl i tempo ożywiaiąc własnym temperamentem i pyszną mimiczną grą cacy wieczór. P. Melicka budzi zachwyt szlachetną grą i naturalnym wdziękiem. Cały zespól przyczynił się do świetnego sukcesu, przyczem w rolach drugoplanowych wyróżnili się zaszczytnie pp. Szyszylowicz, Kolwes, dając zabawne i wyraziste sylwetki. We czwartek „Nasi nad Bałtykiem", w piątek „Płomień" po raz 12 z pp. Wernicz i Węgierko.

 

Przypominamy, te w sobotą dnia 3 bm. odbędzie się przedstawienie dzieci z tańcami i śpiewami w teatrze „Bagateli”. Dochód przeznaczony na „Dom Rodzinny" im. Tadeusza Kościuszki przy W. Jagiellońskiej I. 11, dla sierót po żołnierzach polskich.

 

Bilety o połowe zniżona wcześniej do nabycia w Kasie „Bagateli".

 

Ilustrowany Kuryer Codzienny, 02-12-1921

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.