Z teatru "Bagatela".

Repertuar bieżącego tygodnia zapowiada szereg najciekawszych sztuk, które szczególną w tym sezonie zdobyły sympatyę publiczności, osiągając zarazem największe powodzenie kasowe.

 

Dzisiaj zatem serdecznie wszystkich wzruszy tragokomedya Svena Langego „Samson i Dalila", w której świetne tworzą kreacye pp. Brydziński i Fritsche oraz p. Bruczowa w roli tytułowej. We środę zaśmiewać się będzie widownia cała na „Klaudjuszu" Boothe Tarkingtona, humoresce amerykańskiej, dającej tak szerokie pole do popisu wszystkim niemal wykonawcom z p. Nowackim na czele, który także w „Dobrze skromnym fraku" zapowiedzanym na czwartek doskonały stwarza okaz szczęśliwego karierowicza, dobiiającego się wysokiego stanowiska nawet mimo braku „domowego wykształcenia". Powtórzeni również będą „Zakochani" oraz kapitalna „Moralność pani Dulskiej” i „Sprawa Kaisera".

 

Ilustrowany Kuryer Codzienny, 23-11-1920

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.