Książę Walii zapadł ciężko na nerwy

Od niejakiego czasu krążą niepokojące wieści o stanie zdrowia angielskiego następcy tronu, księcia Walii. Pewnem jest, że od dość już dawna cierpi on na rozstrój nerwowy, spowodowany licznemi oficyalnemi przyjęciami. Lekarze przepisali mu bezwarunkowy spokój, który jednak długo trwać nie będzie, już bowiem czynią się przygotowania do podróży księcia do Indyi, która ma nastąpił z początkiem jesieni. Z tego powodu, prasą angielska wyrażą niepokój i twierdzi, to tak męcząca podróż jak indyjska powinnaby być na parę lat odłożoną, ponieważ przy obecnym stanie zdrowia bowiem następcy tronu i przy jego młodości, jest ona bardzo niebezpiecznym dlań eksperymentem. Artykuły te przyczyniają się jeszcze więcej do zaniepokojenia publiczności.

 

Ilustrowany Kuryer Codzienny, 12-08-1921

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.