Zamachy samobójcze.

W bramin domu Nr. 87 przy ul. Krak. Przedmieście Janina Wesołowska (ul. Jerozolimskie 47), w zamiarze samobójczym wypita sublimatu. — Ludwika Sohieraj. lat 44, (Wolska 67), usiłowała otruć sie proszkami na sennemi. Lekarz pogotowia, po przepłukaniu żołądka., pozostawił ją na miejscu w stanic niezłym. — Na cmentarzu katolickim na Woli, Teofil Witkowski, lat 41, wystrzałom z rewolweru pozbawił sie życia. — Zamieszkała przy ul. Malej Nr. 17 Anna, Rogowska, lat 45, poderżnęła sobie gardło nożem kuchennym. Pogotowie przewiozło desperatkę do szpitala św. Ducha.

 

Kurjer Warszawski, 06-05-1921

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.