Pod tramwajami.

Władysław Bobek, lat 42, telegrafista st. Warszawa wschodnia (Grochowska 16) dostał się pod tramwaj linji nr 18. Ogólnie poszkwankowanego przewiozło Pogotowie do szpitala Dz. Jezus. - Przy zbiegu ul. Bielańskiej i pl. Teatralnego, usiłując wskoczyć do tramwaju. Michał Wolniak dostał się pod wagon i uległ zmiażdżeniu prawej i złamaniu lewej goleni. Pogotowie przewiozło go w stanie ciężkim do szpitala św. Rocha. - Na ul. Marszałkowskiej, przed domem nr 66, wpadł pod tramwaj 15-letni Stefan Czarnecki (Koszykowa 44), którego w stanie niezłym Pogotowie przewiozło do domu.

 

Kurjer Warszawski, 03-05-1921

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.