Cracovia—Pogoń 2:0.

(Telefonem od naszego korespondenta).

Lwów, 22 czerwca. Wczoraj rozegrała tu Cracovia zawody piłka nożna z Pogonią, zwyciężając 2:0. Cracovia oczarowała publiczność przepiękna gra. Tak pięknie kombinującej i o takiej technice drużyny Lwów dawno nie gościł w swych marach.

 

Krakowianie mieli szaloną przewagę i tylko dzięki znakomitej grze bramkarza i Kuchara (backa nie zdołali zdobyć więcej bramek. Lwowianie formalnie rady sobie dać nie mogli z napadem biało-czerwonych. Kowalski grał wprost koncertowo. Rozdzielał piłki niezwykle precezyjnie. Bramki strzelili Prochowski (był to strzał armatni) i Kowalski.

 

 

Wogóle caca drużyna pokazała, iż tytuł mistrzów słusznie się jej należy i długo Lwów musi jeszcze pracować by w części sprostać Cracovii. Sędziował p. Koniewicz słabo.

 

Ilustrowany kuryer codzienny, 23-06-1914

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.