Wyścigi kolarskie

W dniu 21 bm. a W razie niepogody w dniu 5 lipca b. r. Oddział kolarski Sokola Krakowskiego urządza na drodze Kraków—Cło kolarskie zawody wiosenne, w program których wchodzi sześć biegów.

 

W biegach mogą brać udział tylko członkowie Klubów, Kół lub Oddziałów kolarskich za okazaniem legitymacyj na starcie.

 

 

Zgłoszenia osobiste lub listowne wraz z wpisem przyjmuje do dnia poprzedzającym biegi Księgarnia Polska, Kraków u. Stawkowska, Hotel Saski. Zgłoszenia na starcie przyjmowane będą z zastrzeżeniem i za złożeniem podwójnego wpisowego.

 

W dniu 21 czerwca b. r. odbędzie się Wielki Bieg Kolarski na przestrzeni Kraków—Lwów. Start w sobotę dnia 27 b. m. o 10-tej wieczorem na moście Podgórskim, gdzie każdy z uczestników otrzyma mapkę i dokładne informacye. Wpisowe 10 K od siodła z poświadczeniem lekarskiem o stanie zdrowia przyjmuje do dnia 18 czerwca Księgarnia Polska (jak wyżej). Członków O. K. S. K. bezpłatnie bada lekarz za legitymacya naczelnika Druh Dr. Schneider.

 

Ilustrowany kuryer codzienny, 20-06-1914

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.