Warsz. Tow. Cyklistów.

Konkurs rybacki.

W uroczej siedzibie cyklistów na Dynasach odbył się w ubiegłą niedzielę konkurs rybacki, do którego zapisało się 15 współzawodników, w tem 3 poza konkursem.

 

Punktualnie o godz. 6 wiecz. na sygnał dzwonka wszyscy uczestnicy zarzucili, wędki i już po 15 minutach — pierwszą rybę złowił p. W. Wyczałkowski, co licznie zebrani widzowie przyjęli oklaskami.

 

 

Pomimo nieustającego deszczu, nasi miłośnicy tego miłego, a zanikającego już u nas sportu pozostali na swoich miejscach, aż dopiero dzwonek o godz. 8 i pół wlecz. oznajmił zakończenie konkursu.

 

Po przeliczeniu złowionych ryb sędziowie przyznali pierwszą nagrodę p. J. Wieckowskiemu za największą liczbę złowionych ryb, tj. 11 sztuk: drugą p. W. Wyczałkowskiemu za rybę największej wagi i trzecią temuż za pierwszą złowioną rybę.

 

Po konkursie zorganizowano w lokalu klubowym na Dynasach wieczorze, która przy serdecznym nastroju przeciągnęła się do późnej nocy.

 

Kurjer Poranny, 28-07-1914

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.