Kradzieże.

W ręce policyi wpadł Stanisław Wenzel (lat 47) który na szkodę Ski handlowej przy Małym Rynku I. 4, skradł worek nasion buraczanych wartości 6000 mk.

 

Na szkodę Ski akcyjnej zakupu skór przy ul. Długiej 1.39 skradziono wczoraj podczas ładowania towaru na stacyi Grzegórzki 18 sztuk surowych skór bydlęcych wartości 250.000 mp. Do mieszkania p. Reginy Landau przy ul. Zybitkiewicza L. 19 włamali się nieznani sprawcy onegdaj w nocy i skradli różne przedmioty z garderoby a między innymi również zegarek antyczny. Wartość skradzionych przedmiotów przekracza milion mkp.

 

Ilustrowany Kuryer Codzienny, 01-05-1922

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.