Odwrót w okolicy Albert.

Londyn. (BK) Reuter dowiaduje się, że Niemcy w okolicy Albert wykonują cofnięcie się na wschodni, brzeg Ancry na froncie trzech do czterech mil. Wskutek tego nieprzyjaciel zaniechał zamiaru atakowania w tej okolicy.

 

Berlin. (B. Wolffa.) Cofnięcie naszych poster maków, zostawionych jeszcze po obu stronach Albert na zachodnim wybrzeżu Ancry, odbyło s zupełnie niepostrzeżenie przez nieprzyjaciela bez wszelkiego wpływu z jego stroy.

 

Angielska depesza iskrowa z Horses z 4 sierpnia o g. 2 w południe wydana, próbuje wprawdzie i tutaj skonstruować angielski sukces orężny, i twierdzi, ze wojska angielskie zostały w o: puszczonych rowach wiele trupów, jest oaza jednak wymysłem, tak samo, jak wiele innych doniesień koalicyi w ostatnich czasach.

 

Ilustrowany Kuryer Codzienny, 06-08-1918

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.