Komunikat francuski.

Sprawozdanie francuskie wieczorne z 31. XII. Dzień oznaczał się tylko ożywionemi walkami dzialowend w Szampanij, w okolicy górzystej i na prawym brzegu Alozy w odcinku pod Bezonvaux. Potyczek piechoty nie było. W Belgji słaba działalność artylerii.

Front belgijski: Działalność artylerii. Odparto patrol nieprzyjacielski na południe od Dixmulden.

 

Armja wschodnia: Potyczki artv!trrji w okolicy jeziora Dolran, gdzie baterie angielskie ostrzeliwały pozycje nieprzyjacielskie, oraz na północ -zachód od Monastyru, gdzie nieprzyjaciel ostrzeliwal rowy nasze na froncie 6 km. na północ od Gewgheli.

 

Kurjer Poznański, 03-01-1918

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.