Komunikaty francuskie.

Paryż, 24. VI. (WTB.) Sprawozdanie po południowe opiewa: Dość silna działalność oby artylerji w okolicy Hurtehise i Crnonne. Na po-ludnie od Juyincnurt baterje nasze zwalczyły silne ostrzeliwanie naszych linji. Ataki niemies ckie, które w tej okolicy przygotowywano, nie wyruszyły ze swych rowów wskutek silnego ognia naszego. W Szampanji odpariiśmy atak nieprzyjacielski na północny wschód od Cornillet.

 

Paryż. 24. VI. (WTB.) W okolicy na południe-wschód od Vauxaillon żywy kontratał naszych wojsk przywrócił nam znów więkni część rowów wysuniętego terenu na północ od wsi Noisy.

 

Kurjer Poznański, 26-06-1917

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.