Grecja w rekach czwórporozumienia.

 

Frankfurt n. M., 24: lutego. Frankf. Ztg. donosi z Konstantynopola: Z Aten komunikują urzedowo, że Skuludis odpowiedź gabinetu greckiego na ostatnia notę wsoólna mocarstw czwórporozumienia wręczył . polowi angielskiem Rzad grecki wskazuje na to, że punkty majace być zajęte nie mają żadnego znaczenia dla czwórporozumienia, podczas gdy zajęcie ich niezmiernie utrudnia położenie Grecji tak pod względem politycznym jak i finansowym. Imieniem czwórporozumieria odpowiedział Sir Elliot, że czwóporozumienie wszystko uczyni, ażeby nie zaszkodzić stosunkom ekonomicznym Grecji. Czwórporozumnienie zamierza zezwolić na znacznie większy dowóz żywności do Grecji i takie dać większa swobodę greckiej flocie handlowej. Skombinowany widzial wojsk czwórporozumienia wyladowal w Patras.

 

Kurjer Poznański, 26-02-1916

 

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.