Wypadanie włosów i łupież głowy

(Rada specjalisty).

Łupież głowy i wypadanie włosów sprawiają wielu osobom poważny kłopot. Większość pań, cierpiących na to zło, dzięki niewystarczającej dbałości, same siebie winny winić za utratę włosów i marny ich wzrost. Jeszcze więcej niż panie cierpią dzięki wypadaniu włosów mężczyźni. Stosuje się, bezsprzecznie, wiele środków na włosy, lecz rzadko kiedy dają one pożądane wyniki. Istnieje znakomity środek, który każdy sam sobie może przygotować. Należy wziąć w aptece 7 łutów spirytusu lawendowego i 4 łuty Botary de Exanto, i dobrze zmieszać jedno z drugiem.

 

Poleca się co wieczór nacierać lekko tą mieszaniną skórę głowy. Sporządzona zgodnie z receptą, mieszanina ta jest nie tylko znakomitym środkiem od łupieżu głowy i wypadania włosów, lecz i cudownie działa, na porost włosów.

UWAGA. Spirytus lawendowy można nabyć wszędzie. Botary d'Exanto u nas jest jeszcze mało znane, mimo to może je łatwością dostarczyć każdy aptekarz.

 

Świat: pismo tygodniowe ilustrowane, 23/29-05-1914

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.