Dziwo radio-aktywności

Nie będziemy się więcej starzeli.

Pani Curie-Skłodowska określa bliżej postępy swego genialnego odkrycia i obiecuje nam cuda. Wielka wszechświatowa uczona nienawidzi wszelkiego rodzaju interwiewów, niemniej oświadczyła, że radjum było tylko odkryciem tylko przygotowawczem i że obecne studia nad radjo-aktywnością przeszły wszelkie jej oczekiwania.

 

Faktem jest, że zadziwiający wpływ radjo-tktywności na naskórek jest jedną z najsympatyczniejszych przyczyn zdumienia, jakich nam od szeregu lat dostarczyła wiedza. Pod działaniem jej promieniowania, składowe tkanki naszej skóry przenika prąd nowego życia o bajecznej sile, utrzymując je ustawicznie w stanie młodości i sprężystości. Możemy przeto bez przesady twierdzić, że obecnie starość już nie istnieje, skoro można zatrzeć wszelkie jej oznaki.

Dobroczynne skutki radjo-aktywności stały się dostępne dla każdego z chwilą, gdy upowszechnione jej genialne zastosowanie w Kremie „Activa". Kremu „Activa" używa się jak każdego innego Cold-cream'u lub Kremu de beaute, lecz skutki tu są o wiele donioślejsze, a najśmielsze nadzieje, dawniej niemożliwe do osiągnięcia, są prawie zawsze spełniane, gdy się Kremu Activa" wezwało na pomoc.

Każda kobieta, stosująca ten krem co rano, bę-'cizie zabezpieczona przeciw wszelkim dolegliwościom cery, twarz jej nabierze idealnej karnacji, przejrzystości, skóra wydelikatnieje, prawdziwa młodość i piękność zatkwitną na jej obliczu. Nadto Krem „Activa" usuwa piegi.

Więcej jeszcze: Krem „Activa" jest wszechwładnie skuteczny przeciw zmarszczkom. Jego pierwiastki aktywne, wnikając w tkanki tłuszczowe, odradzają mięśnie i wzmacniają muskuły, których rozluźnienie wywołało zmarszczki. Zwiędła twarz odzyskuje wtedy wraz z jędrnością mięśni sprężystość muskułów i cienkość naskórka, oraz cały blask młodości, która już była blizka zupełnej zagłady. Duży słoik, wystarczający na 5-6 miesięcy, kosztuje 3 rb. Aby dać możność przekoania się o skuteczości działania Kremu „Activa”, radzimy nabyć przedtem słoik próbny, wystarczający mniej więcej na miesiąc. Cena 1 rb.

COMP. FRANCAISE DE VULGARISATION

41 Rue d'Amsterdam, Paris.

Wyłączna sprzedaż na Królestwo i Cesarstwo:

LEON BERNHARDT i SYN

Warszawa, ul. Warecka 9.

Dostać można również wwe wszystkich składach aptecznych, perfumerjach i znaczniejszych zakąłdach fryzjerskich.

1101r

 

Kurjer warszawski, 22-05-1914

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.