Z dziedziny kosmetyki.

Mimozie.

Z brodawkami do doktora. Środek o której Pani zapytuje bez wartości.

 

Starszej.

Siwiejącym włosom które miały odcień ciemny jakoto szatyn lub brunet przywróci kolor pierwotny lub bardzo zbliżony do dawnego Orizalina. Jest to tynktura bezbarwna, którą trzeba włosy zwilżyć, ale lekko żeby ze szczoteczki, którą się to robi nie kapało. Włosy trzeba zwilżać małemi pasmami, systematycznie pasmo po paśmie. To należy stosować kilka dni z rzędu, a po kilku dniach przetrzeć po wierzchu dodawaną do każdej flaszki brylantiną, która kolor utrwala.

Ovizalina tern się wyróżnia od wszelkich tego rodzaju środków, że daje kolor naturalny, pozbawiony wszelkich tęczowych odcieni, słowem jestto środek niezawodny i od lat kilku stale w użyciu będący. Włosom które miały odcień blond i ciemnawo blond trzeba aplikować Excelsior którym zwilżać trzeba włosy kilkanaście dni z rzędu, dopóki pożądany dawniejszy kolor nie wystąpi. Płyn ten również jest bez zarzutu, posiadający własności też same co moda Allent Windson i tym podobne z tą różnicą że kosztuje cztery razy mniej. Na rozjaśnienie zaś ciemnych włosów nigdy nie używać wody utlenianej, bo daje szpetny słomiany sztywny kolor i psuje włosy bezpowrotnie. Do tego celu należy używać płyn Helia, nie psujący włosów i wywołujący piękny odcień złotoblond.

 

Do wszystkich. Środki te są na składzie w perfumerji „Perfection” Szpitalna 10.

 

M-e Ercedes

 

Świat, 21-08-1920

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.