Z dziedziny kosmetyki.

Aurelji.

Trzeba odróżniać bielenie cery bielidłami i wybielanie środkami które nie pobielają lecz wybielają. Środkiem pobielającym jest dajmy nato puder płynny Eau de Lys i używać go można bezpiecznie ale tylko do pobielania szyi, ramion, lub też puder bardzo bielący. Jeżeli się zaś chce cerę wybielić należy użyć kremu Preciozę, który ma własności usuwania opalenizny, piegów, żółtych plam, nawet powstałych wskutek cierpień wątrobianych. Krem Precioza jest zupełnie nieszkodliwy, a użyty powinien być na noc.

Dla przyspieszenia działania, należy po nasmarowaniu Preciozą zapudrować pyłkiem Juvenia Candida, a rano umyć się ciepłą wodą i Otrąbkami abaridowemi bez mydła. Ręce zaś chcąc wybielić, trzeba na noc po umyciu w mokre jeszcze ręce wetrzeć trochę kremu Pate des prelats, zapudrować grubo pyłkiem Juvenia Candida i nałożyć obszerne bawełniane rękawiczki.

 

Marji Zaw...

Nerwy zaspokoją Saszety Eucapinol. Na noc przy łóżku na stoliku położyć jeden lub dwa krążki tych saszet. Ulatniając się ozonują powietrze i prócz tego swym zbawiennym aromatem działają wspaniale na organa oddechowe, a uspakajająco na system nerwowy. Stosować to codziennie dokładając po parę krążków więcej co noc, a zużyte kłaść pod poduszki i materace aby cała pościel była po niejakim czasie przepojona tym miłym i rzeczywiście zbawiennym zapachem balsamicznego lasu.

 

Do wszystkich.

Środki te są na składzie w perfumerji „Perfection” Szpitalna 10.

 

Marji S... Skrapiać głowę Tetralem Tissota.

 

M-e Ercedes

 

Świat, 14-08-1920

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.