Z dziedziny kosmetyki.

Zawiedzionej. Skromny kącik wyznaczony na dział odpowiedzi nie pozwala na szerokie wywody. Streszczając się najmożliwiej, zwrócę uwagę Szanownej Zawiedzionej, że cudów od kosmetyki żądać nie powinniśmy. Sama pani mianując sie w liście osobą poważniejszą, powinna i rzecz samą traktować poważniej, a więc nie żądać od kremu Abaridowego, aby jeden słoiczek odnowił w zupełności mocno zaniedbaną cerę. Krem abaridowy musi być używany codziennie, nałogowo, bezustannie, tak jak mycie się, czesanie, ubieranie i t. d.

Pisząca te wyrazy, mająca zaszczyt od blizko dziesięciu lat służyć łaskawym czytelniczkom swemi skromnemi radami w tej rubryce, sama tyleż lat posługuje się kremem Abaridowym, ma więc pełne prawo mówić o jego skuteczności, doświadczywszy zbawiennego działania na swej własnej skórze. Jest to rzeczywiście środek niczem nie zastąpiony, a koszt przy codziennem użyciu tak nikły, że zaledwie kilkanaście fenigów, bo cały sekret właśnie leży w tern, żeby wcierać w twarz jak najmniejsze ilości, aby tylko skóra zwilgocona była. Najlepiej stosować to na noc, abarid pościeli nie powala, gdyż niema wcale części tłustych, a więc wsiąka w skórę momentalnie. Rano umyć twarz bardzo ciepłą wodą Otrąbkami abaridowemi bez mydła, i zapudrować pudrem abaridowym, który jest bezsprzecznie najhigieniczniejszy ze wszystkich znanych. Tak proszę postępować, a ręczę, że wkrótce przyprowadzi tę nieszczęsną cerę do pożądanego wyglądu i podpisze się Pani na przyszłym liście nie zawiedziona lecz wdzięczna.

 

M-me Ercedes.

 

Świat, 26-06-1920

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.