Kostyumy dla dziewcząt

 

 

Nr. 9. Kostyum dla 14-letniej panienki. Dziewczynki od 12 lat mogą już nosić kostyumy; wygodny ł ustrój do sportów, podróży, do nauk. Spódniczkę ochrania się fartuszkiem, a bluzkę jasną do prania łatwo zmieniać. Pasek powinien być przy spódnicy.

Kostyum Nr. 9 jest z materyału w kratę bronzową z białym. Spódnica gładka z patką zapiętą na guzik, żakiet z wyłogami z materyału, zapięty na patkę i dwa guziki. Kołnierz biały.

Nr. 10. Paltocik z grubego białego sedn dla 6-letniej dziewczynki. Rękawy wsunięte ze szwem zastebnowanym z wierzchu; ramiączka z guzikami i pętelkami, naśladującemi zapięcie. Kołnierz biały jedwabny.

Nr. 11. Granatowe palto dla 15-letniej dziewczynki. Zapięte na dwa guziki i pasek. Kołnierzy, biały satynkowy.

Nr. 12. Kostyum biały dla 15-letniej panienki, zupełnie gładki i klasyczny: bardzo ładnie wygląda z białego materyału do prania, z piki, płótna, kreponu, z batystowa lub etaminową bluzką.

 

Nasz dom (tygodnik mód i powieści), 23/29-05-1914

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.