Ile człowiek spożywa w 60 latach życia.

Trzebaby znacznego spichlerza, aby zmieścić w nim Wszystkie te prowianty, które przechodzę przez nasz przewód pokarmowy w ciągu życia. Około 32 tony stałych materyałów, blisko siedemnaście ton albo 170 hektolitrów płynów. Na powyższej rycinie jest Podane ilość wino wypijanego, kto jest piwoszem, tego baryłka musi być znacznie większa. również większaby byka Ilość wypijanej wody, chociaż to się nie liczy. Dodajmy że porcye są skromne I wcale nie obliczone na średniego nawet żarłoka bib człowieka o dobrym apetycie. To też u niejednego musiałyby się odpowiednie liczby podwoić. Nie podaje też rycina ilości Innych używek niż wino i tytoń, jak np. kawy, herbaty, kakao. I ta statystyka byłaby również ciekawe.

Ilustrowany Kuryer Codzienny, 09-12-1921

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.