Związek Wydawców Zachodniej Polski

z siedziba w Poznaniu rozsyła do członków swych komunikat, że jedyna polska fabryka papieru rotacyjnego, która do-starcza papier dla gazet b. dzielnicy mi' sklej. a mianowicie Tow. Akc. Steinhagen, Wehr i S-ka w Myszkowie w powiecie Lędzińskim zawiesiła swa czynność z braku węgla. Wysłano już odnośne padanie do Minister siwa Przemysłu i Handlu o przyspieszenie dowozu węgla. w razie przeciwnym bowiem prasie tutejszej grozi nowa katastrofa, tem więcej, że wskutek trudności komunikacyjnych wstrzymano już oddawna dowóz papieru z zagranicy.

 

Kurjer Poznański, 23-11-1920

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.