Zamawianie chleba!

Piekarnia Górnych król. młynów I. Abrahamera w Krakowie, ul. Łobzowska l. 5 zawiadamia:

Wobec zarządzenia magistratu miasta Krakowa, zezwalającego każdemu konsumentowi na zaopatrywanie się w chleb w tej piekarni, w której konsument zechce, a to począwszy od dnia 20 maja b. r:, uprasza podpisana piekarnia tak dotychczasową klientelę, jako też i Szanowną Publiczność, któraby w piekarni podpisanego począwszy od 20 maja b. r. chleb pobierać zamierzała, o zgłaszanie się w piekarni w jednym z następujących dni: w poniedziałek 14 maja, we wtorek 15 maja i we środę 18 maja b. r. od godziny 7 rano począwszy.

Podpisana piekarnia będzie mogła z powodu zaprowadzonego kontyngentu mąki przyjąć jedynie pewną oznaczoną ilość nowych zgłoszeń, i dlatego leży w interesie Szanownej Publiczności o jak najrychlejsze zgłaszanie się, gdyż po wyczerpaniu kontyngentu nie mogłaby podpisana piekarnia dalszych zgłoszeń uwzględniać.

Urządzona wedle najnowszych wymagań hygieny i techniki piekarnia podpisana cieszy się od chwili jej założenia z powodu dobroci wypiekanego chleba uznaniem licznej klienteli, i jest szerokim kołom tutejszej Publiczności znaną i wypieka przez cały; czas wojny chleb najlepszej jakości.

Dziękując za dotychczasowe względy, poleca się podpisana piekarnia nadal Szanownej Publiczności.

Ilustrowany Kuryer Codzienny, 16-05-1917

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.