Biznes

Liverpool, 6.11. (PAT). Notowania końcowe”: na październik - -, na styczeń 1923 r. 1408,- na marzec 1373,-, na maj 1366,-.

 

Brema, 4.11. (PAT). Listopad – 3728,-, notowania końcowe,-,-.

Jak nam donoszą, onegdaj rozpoczął się w Krakowie strajk pracowników kuśnierskich. Zażądali oni 100 procentowej podwyżki dotychczasowych poborów. Ponieważ właściciele zakładów kuśnierskich nie zgodzili się na ich żądania strajk się prawdopodobnie przeciągnie.

 

Ilustrowany Kuryer Codzienny, 21-09-1922

We środę w południe wybuchł w Warszawie strajk telegrafistów. Strajkujących zastępuje wojsko. Telegraf państwowy funkcyonuje bez przerwy. Gmachu pocztowego pilnują oddziały policyi.

 

Ilustrowany Kuryer Codzienny, 08-09-1922

Korespondent nasz donosi telefonicznie, że w dniu wczorajszym również dzienniki nie wyszły. Strajk potrwa prawdopodobnie do piątku.

 

Ilustrowany Kuryer Codzienny, 08-09-1922

W ciągu dzisiejszego dnia spodziewany jest wybuch strajku na kolejach.

 

Ilustrowany Kuryer Codzienny, 08-09-1922

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.