100lattemu.pl to projekt który powstał dzięki indywidualnemu pomysłowi i pracy Huberta Lisowskiego (pasjonata historii, ciekawostek z przeszłości oraz internetowych technologii).

 

Początkowo portal był tworzony i prowadzony jedynie przez założyciela przy wsparciu rodziny i przyjaciół.

 

Następnie projekt był wspierany przez grupę pasjonatów między innymi: Wojciecha Lutnika, Małgorzatę Deorocką, Michała Sikorskiego, Joanna Wieczorek oraz jeszcze jedna osobę pragnącą zachować anonimowość.

 

Obecnie portal 100lattemu.pl działa dzieki Służewskiemu Domu Kultury w Warszawie. Dodatkowego wsparcia finansowego udzieliło Muzeum Historii Polski w ramach Programu „Patriotyzm Jutra".

 

Przedstawiamy autentyczne newsy sprzed 100 lat. Są równie interesujace co obecne wydarzenia, plotki i spekulace.

Wielu z nich nie znacie, bo książki z historii je pominęły...

Wiele z nich wyda się Wam bardzo podobymi do obecnych, bo wcale się tak bardzo nie zmieniliśmy...

 

Podobno: "...historia uczy tego, że nigdy nikogo i niczego nie nauczyła..."

Nawet jesli to prawda to na pewno zainteresuje lub rozbawi.

 

Przyjemnej lektury.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.