Z teatru „Bagatela”.

Dziś i jutro po raz szósty i siódmy a Osma żona Sinobrodego", doskonała i niezmiernie interesująca komedya paryska z p. Koziowską w roli głównej. której każde ukazanie się na scenie budzi podziw i zachwyt. P. Fritsche rolę Johna zaliczy niewątpliwie do najlepszych ról swego repertuaru. Sztuka dzięki doskonałej grze całej obsady, zwłaszcza p. Dobrzańskiego i Turskiego ma zapewniony trwały sukces w tym sezonie. Dekoracyjna oprawa sztuki, na którą dyrekcya nie szczędziła kosztów, przyczynia się do jednolitego artystycznego i trwałego wrażenia.

 

Na liczne żądania osób z prowincyj danym będzie we środę „Don" oryginalna angielska sztuka Resier'a z p. Węgierką w roli tytułowej.

 

W piatek premiera ulubionego francuskiego autora Tristana Bernarda ,,Kurnik" w reżyseryi i interpretacyj p. Nowackiego.

 

Początek przedstawień o godz. 8-mej.

 

Ilustrowany Kuryer Codzienny, 27-09-1921

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.