Z teatru „Bagatela”.

Dzisiejszy wieczór przyniesie w „Bagateli" po raz czwarty arcywesołą nowość Caillavetta i Plenrse'a p. t. „Zielony trak". Wczorajsze przedstawienie wybornej kornedyi - dzięki zarządzonym uproszczeniom technicznym przy zmianach dekoracyj — skończyło się już o normalnej godzinie widowisk wieczornych. Jutro w sobotę i w niedzielo dwa odbędą się widowiska. Na sobotnią „Kobietę bez skazy”, która po raz dwudziesty piąty w tym sezonie pojawia się na afiszu, bilety są rozchwytywane. Przedstawienie to będzie miało charakter uroczysty — spodziewany jest również przyjazd znakomitej autorki.

 

Ilustrowany Kuryer Codzienny, 27-03-1920

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.