Nowości zagraniczne.

„Ambrosja”. Sentymentalna komedja (Miss Ellen Hall w roli Ambrosji). Pani Crafton stanowczo opiera się małżeństwu swej córki ze skromnym urzędnikiem biurowym. Betty jednak kocha go prawdziwie i nie chce słuchać perswazji matki. Ta udaje się wreszcie do hypnotyzera i prosi, aby wyleczył Betty z uczucia, które zwichnie jej życie. Niestety jednak, hypnotyzer był niecnym szarlatanem i zamierza skorzystać z łatwowierności p. Crafton. Przy pomocy przyjaciół porywa pokryjomu Betty i kiedy zrozpaczona matka obiecuje ogromną sumę pieniędzy temu, kto pomoże odnaleźć jej córkę — przyrzeka, że łatwo będzie mógł to uczynić, dzięki swej mocy wewnętrznej.

Poznała się jednak na tej mistyfikacji Ambrosia, wychowanica p. Crafton, przeczuwając w hypnotyzerze człowieka nieuczciwego. Starała się więc niewidocznie czuwać nad Betty i teraz wyśledziła miejsce, gdzie ją ukryto. Demaskuje następnie hypnotyzera, który ze swymi wspólnikami dostaje się w ręce policji.

 

Pod wpływem przeżytych nieszczęść — wyrzucając sobie, że była pośrednio ich przyczyną, p. Crafton zmienia zdanie w kwestji małżeńskiej Betty.

 

Miłość zwyciężyła wszelkie przeszkody; Raul i Betty z nadzieją szczęścia idą razem w życie.

 

Kino, 07-08-1919

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.