Filharmonja — „Dzieje Małgorzaty”.

Dramat, z Mia Pankau w głównej roli. Własność ajencji „Polfilma".

Dzieje kobiety prawej i szlachetnej, która jednak, dzięki okolicznościom, przeszła całą niedolę życia. Porzucona przez męża, traci następnie dziecko, które z nędzy umiera, wreszcie, posądzona niewinnie o kradzież, — dostaje się do więzienia, by nakoniec w domu zacnego człowieka znaleźć ukojenie—początkowo, a następnie — miłość i szczęście.

 

Parę ładnych widoków lasu zimą i dobra przeważnie gra—są największemi zaletami obrazu tego. Dobre zwłaszcza typy dały odtwórczynie postaci: Czarnej Mańki (złego ducha sztuki) pierwszej żony nadleśnego.

 

Nad program zademonstrowano farsę amerykańską: „Policjantki w Ameryce”.

 

Kino, 05-06-1919

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.