Teatr Wielki.

Dziś popołudniu (Boże Ciało) po cenach zniżonych dramat historyczny „Obrona Częstochowy" (Przeor Paulinów); wieczorem od dłuższego czasu niegrana amerykańska opereta „Królowa kinematografu" w tytułowej roli z p. Godlewską

Piątek zapowiada po raz trzeci patrjotyczną operetę ,,Palestrant" (Wesoła dwójka), która cieszy się dużem powodzeniem.

 

Sobota popołudniu piękna opereta „Targ na dziewczęta"; wieczorem głośna sztuka rosyjskiego pisarza Dostojewskiego „Zbrodnia i kara" benefisowe przedstawienie M. Batogowskiego.

 

Ziemia Lubelska, 19-06-1919

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.