Wystawa u Baryczków.

W szeregu trwających obecnie w Warszawie atrakcji sezonu, jedną z najciekawszych może jest urządzona staraniem T-wa Opieki nad Zabytkami Przeszłości w Kamienicy Baryczków (Stare-Miasto 32) wystawa, na której zgromadzony jest materjał dotyczący dziejów malarstwa w Polsce w okresie póttoraw6elcowym, utwory mistrzów i najwybitniejszych Pokaz ten szkiców do historji malarstwa polskiego, pochodzący ze zbiorów znanego miłośnika sztuki, p. Dominika Witke - Jeżewskiego, posiada umiejętny i przejrzysty układ, a bogato ilustrowany katalog miłą i trwałą zostawia pamiątkę wystawy. Wystawa otwarta jest codziennie od godz. 10-ej rano do 6 pp. Wstęp wynosi 1 mk., dla młodzieży 50 fen.

 

Nowa Gazeta, 15-06-1918

 

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.