W ODMĘTACH ŻYCIA

Żadna z artystek, pracujących w kinoteatrach, nie doszła do tej sławy i tego zasłużonego rozgłosu, co fenomenalna Asta Nielsen. Potężna indywidualność twórczej jej sztuki wyciska swe niezatarte piętno na każdej roli, której wykonania się podjęła, tworzy ona z niej arcydzieło i pozostawia kreację na długo w pamięci widza. We wszystkich rolach jest Asta Nielsen niezrównaną i mało która z artystek świata dorównać jej może. Atoli w głównej roli „W odmętach życia" prześcignęła Asta Nielsen samą siebie, stanęła na wyżynach absolutnej sztuki.


Wstrząsający ten dramat, wyposażony bajeczną wystawą i luksusowemi akcesoryami i nieporówna ną reżyseryą, jak i znakomitą grą partnerów wielkiej Asty Nielsen — ukaże się w tych dniach w Krakowie w Kinie „Nowości".
Ilustrowany Kuryer Codzienny, 20-01-1918
zdjecie: pl.wikipedia.org/wiki/Asta_Nielsen 

 

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.