Zwaryowana na punkcie dzieci.

Iście amerykańską a bezwarunkowo autentyczną historyjkę opisują angielskie dzienniki Nowego Jorku. Mistress Frederic Scouth, tona pomocnika handlowego, obdarzyła na Nowy Rok swego małżonka „trojaczkami”. Tym sposobem „błogosławieństwo Boże” w domu państwa Scouth wzrosło do pokaźnej liczby jedenaściorga dzieci. Ponieważ pani Scouth liczyła sobie już 54 wiosnę, niezwykłe to fizyologiczne zjawisko zafrapowało mocno lekarzy, którzy pocięli baczniej badać tę sprawę. niebawem pan Scouth dowiedział się osobliwego faktu, że ani jedno z tego jedenaściorga dzieci nie zostało wydane na klimat przez lego żonę. Ich rzekoma ,matka« usprawiedliwia się tem, że kochając dzieci nadewszystko, a wiedząc. że ich mieć nie może, zdecydowała się pozyskać je za wszelka cenę.

 

Dla tego zawarta timnwe z pewnym domem podrzutków, iż wobec męża odgrywać będzie komedyę, a w danej chwili podsunie mu dziecko. Ponieważ pierwszy raz całkowicie się jej to udało, rok rocznie wprowadzała, pod wpływem swego upodobania w dzieciach, nowy nabytek w dom. Ostatnim razem byty to bliźnięta, teraz trojaczki.

 

Mąż który dotychczas nic nie miał przeciw dzieciom, wobec tej rewelacyj okazał takie oburzenie, że najpierw zażądał, aby wszystkie dzieci usunąć z domu, ostatecznie jednak przysłał na kompromis, którego wynikiem byto odesłanie do domu podrzutków tylko ostatnich noworocznych „trojaczków" — a natomiast formalne adoptowanie pozostałej ósemki.

 

Ilustrowany Kuryer Codzienny, 18-02-1921

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.