Tragedya synowskiej miłości.

Syn zabija się na trupie matki.

Wypadek, podobny temu, jaki zaszedł niedawno w Krakowie, gdzie żona pułkownika zastrzeliła się na trupei meża, zdarzył się w Saint Etienne we Francyi.

 

25-letni Julien Montcoudiol żył przez kilka lat w niezgodzie z matką tak, że jej nawet nie odwiedzał. Nagle w stosunku jego do matki dokonała się przemiana: zaczął bywać u swej matki codziennym gościem i okazywał lej ogromnie wiele licznem synowskiego i miłości, którą mu matka odwzajemniała.

 

Pewnego raza, gdy jak zwykle po biurowej pracy przyszedł do domu. wyszła naprzeciw niego służąca i zakomunikowała mu straszną wiadomość:

 

— Pani nie żyje!

 

Jak szalony runął młodzieniec do wnętrza domu: na łóżku leżał trup, przed godziną matka dosłała ataku serca.

 

Syn odszedł pozornie spokojnie do siebie, poczem po chwili wrócił, kazał przysunąć do łóżka matki drugie łóżko i położył się na niem. Strzał! I obok zwłoki maki leżały nieżywe krwawiące zwłoki syna.

 

Oto wzruszający do łez dramat kochającego synowskiego serca.

 

Ilustrowany Kuryer Codzienny, 27-01-1920

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.