Krwawy dramat na tle zazdrości.

„La Presse do Paris" donosi o krwawym dramacie, który rozegrał sie pod Paryżem w Ivry i którego ofiarą padł wwodzicie' zamężnej kobiety nazwiskiem Fleucheux. Podczas gdy niejaki Christin wzięty do niewoli, przebywał w Niemczech żona jego, 30-letnia żywa, wesoła i ładna kobieta nawiązała romans z urzędnikiem Andre Fleuchaux, którego jednak opuściła z chwilą powrotu z niewoli męża.

 

Fleucheux, który pragnął rozwieść i poślubić płochą madame Christin, lecz ostatecznie pogodził się z losem, spotkał ją w jednej z restauracyj jedzącą kolacyę w towarzystwie męża. Christin wzburzony falą wspomnień, widząc uwodziciela, strzelił do niego i kula jego rewolweru utkwiła w mózgu Fleucheux'go. Po procesie sądowym, sad przysięgłych jednogłośnie uwolnił Christin.a, który zemścił się za uwiedzenie mu żony.

 

Ilustrowany Kuryer Codzienny, 02-12-1919

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.