Przykra niespodzianka.

Z New-Jorku donoszą holenderskie dzienniki, że w gmachu Metropolitan Sife, przy alei Madisona, niedawno ternu zastrajkowali hajcerzy. Na skutek tego w całym gmachu stanęły windy mechaniczne. W pięćdziesięciopiętrowym tym ,,drapaczu nieba" mieszka przeszło 10.000 osób, które znalazły się w znacznej części w niemożności udania się do biur i warsztatów pracy, wielu z nich bowiem, oduczywszy się od chodzenia po schodach, literalnie mdlało ze znużenia. O jednym z urzędników, które go biuro leżało w tym domu na 45-tem piętrze donoszą, że z wielkim trudem dotarł do 38-ego piętra, ale dalej iść już nie był zupełnie w stanie.

 

Ilustrowany Kuryer Codzienny, 07-10-1919

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.