Wypadki lotników.

Nasz korespondent warszawski (Z) donosi. Na placu Mokotowskim z wysokości 150 metrów spadł wczoraj pilot-kapitan Zeichler Wypadek nastąpił skutkiem złego ustawienia aparatu, który się rozbił, a lotnik odniósł ciężkie rany, i odwieziono go do szpitala. Na tem samem lotnisku wczoraj w ciągu 15 mi. nut, rozbiły się dwa aeroplany bez szkody dla pilotów, przyczem jeden wpadł do dołów, na końcu placu, a drugi na krowę, którą przewrócił. Przed kilku zaś dniami inny z lotników złamał lewą rękę i nogę.

 

Ilustrowany Kuryer Codzienny, 20-05-1920

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.