Otwarcie Uniwersytetu Jagiellonsk.

z rektoratu Uniwersytetu Jagiellońskiego otrzymujemy następujący komunikat:

 

W półroczu letniem 1914-15 r. odbywać się będą wykłady na wszystkich czterech wydziałach Uniwersytetu.

 

Spis wykładów ogłoszony jest na tablicy senackiej Uniwersytetu oraz w dziekanatach wydziałów.

 

 

Wpisy rozpoczną się w poniedziałek 26 b. m. i trwać będą do czwartku dnia 29 kwietnia włącznie.

 

Słuchacze, chcący się zapisać na Uniwersytet, muszą się wykazać świadectwem szczepienia przeciwko ospie, o które należy się postarać w pracowni mikrobiologicznej Uniwersytetu u docenta Dra Nitscha (ul. Czysta L. 16) w godzinach od 6 do 7 wieczorem w poniedziałek, wtorek i środę, tj. 26, 27 i 28 b. m.

 

Po 29 kwietnia można się wpisywać po uzyskaniu pozwolenia wydziału, względnie Senatu akademickiego.

 

Kostanecki.

 

Ilustrowany Kuryer Codzienny, 27-04-1915

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.