Rozbiegany koń

O godz. 7 wiecz. na ul. Rymarskiej przed domem Nr 18 rozbiegany koń bez właściciela stratował 11-letcią Aleksandrę Skudrę (Ząbkowska Nr 21) przyczyniając jej ciężkie poszwankowania, następnie rozszalały koń na placu za Żelazną Bramą zwalił z nóg jakiegoś mężczyznę i pomimo usiłowania przechodniów i policji, aby go zatrzymać, pobiegł dalej, szerząc popłoch. Poszwankowaną S. lekarz pogotowia przewiózł do mieszkania rodziców, nieznajomy zaś mężczyzna po opatrunku udał się sam do domu, nie wymieniwszy swojego nazwiska.

Kurjer Poranny 20-01-1915

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.