Zgubiony trzewiczek.

W środę zgubiła p. Zofia Mikulska (ul. Krowoderska 44) bucik sznurowany z prawej nogi dla dziecka 10-letniego w drodze z ul. Sebastyana na Krowoderską. Ponieważ w tych ciężkich czasach p. M. nie ma pieniędzy na kupienie nowej pary trzewików dla swej córeczki, prosi łaskawego znalazcę o odesłanie zguby, lub danie jej mim kartką, a przyjdzie po zgubę. My stroskaną matkę polecamy łaskawości znalazcy, jej zaś samej radzimy, aby udała się do urzędu policyjnego (ul. Zacisze), gdzie może już ktoś jej zgubę zostawił.

 

Ilustrowany Kuryer Codzienny, 03-10-1914

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.