Sport

 

Lwów. Torekves, znany w Krakowie, pobił Pogoń pierwszego dnia 4:1, drugiego 2:0; rozmoknięte boisko uniemożliwiało grą.

 

Czarni—Warta (Poznań) 5:2. Poznańczycy okazali się drużyną słabą jak na nasze stosunki. Mimo to kilkakrotnie niebezpiecznie zagrażali bramce Czarnych.

 

 

Opawa. „Wisła" krakowska przegrała pierwszego dnia z Deutscher Sportvereinem 6:1; w drugim natomiast wygrali Krakowianie 2:1.

 

Zagrzeb. Akademicki klub sportowy pobił M. T. K. z Budapesztu 2:1.

 

Wiedeń. Burley, angielscy zawodowscy, Rapid 3:1; w drugim dniu przegrali 8:0 przeciw skombinowanej drużynie z Rapidu, WACU i WAFU.

Amatorzy—Wacker 1:0.

Rasenspieler (Manheim) Sportclub 2:0.

Wacker—Sportclub 3:1.

Amatorzy—Rasenspieler 3:0,

 

Praga. Sparta pobiła Karlsbad 11:0.

 

Ilustrowany kuryer codzienny, 07-06-1914

 

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.