Lwów—Kraków

Match reprezentacyjnych drużyn footballowych między wspomnianemi miastami odbędzie się tej niedzieli na boisku L. K. S. „Pogoń" o godz. 5 popołudniu. Spotkanie to będzie niebywałą atrakcją w świecie sportowym, gdyż wynik tego matchu ma rozstrzygnąć o puharze. który już Kraków dwa razy zdobył.

 

 

Dlatego też dołożono wszelkich starań, by team (zespół) lwowski złożyć jak można z najsilniejszych; nie chcemy zabierać głosu w sprawie niego, ile bowiem głów, tyle zestawień, w końcu ułożono następujący: atak Muller, Czulik, Wacek, Kunte, Kuchar II; pomoc Misiński, Bilor, Kamowicz, obrona: Kamowicz, Crompton; bramkarz Harasymowicz. Pomoc i obrona będzie grała tak, jak się na nią liczy — bez zarzutu, tylko atak niepewny, budzi się obawa, czy niektórzy gracze, którym może na reprezentacji sportu polskiego mało zależy, potrafią się wyrzec grania na własną rękę, jeśli to uczynią - to match może stać się rzeczywiście pięknem widowiskiem.

 

Kurjer Lwowski, 06-06-1914

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.