Nasi za granicą

Oprócz Kirchnera z klubu „Czarni", który, startując w zawodach lekkoatletycznych w Celowcu, uzyskał trzy pierwsze miejsca, jedno drugie i jedno trzecie, dwaj inni atleci z tego samego klubu, a mianowicie Wudkiewicz i Wondrausch startowali również w niedzielę w Wiedniu. Wudkiewicz, współzawodnicząc z 25 uczestnikami chodu, urządzonego przez „Siveringer Atleten Club" na przestrzeni około 9 klm. z Sievering do Weidling i z powrotem, przybył do mety pierwszy w 49:20. Drugim byt Petar 49:55, trzecim Mullner w 52:20. Obecny na zawodach amerykański trener Verbandu Coppeland zainteresował się bardzo naszym atletą i przepowiadał mu piękną przyszłość w karyerze sportowej.

 

 

Wondrausch zaś startował w biegu na przełaj „Wr. Sport klubu, uzyskał jednak wśród 10 współzawodników dopiero czwarte miejsce, tuż za Geigerem Pierwszym był Krampf w 9:25, drugim Lasek o 10 metr. z tyłu. Przestrzeń trudnego terenu wynosiła niespełna 2 i pól klm.

 

Ilustrowany kuryer codzienny, 30-05-1914

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.