Wyścigi cyklistów w Warszawie.

W niedzielę na szosie lubelsko-warszawskiej Warszawskie Tow. cyklistów rozegrało trzy doroczne mistrzowstwa okręgu warszawskiego. Mistrzowstwo motocyklistów na przestrzeni 300 km. zyskał p. Duma na motorze „Indiana" w ciągu 6 godzin 6 minut 40 sekund. Mistrzowstwo cyklistów na przestrzeni 100 km zyskał p. Grochowski w 4 godzinach, 10 minutach 68 sek. bijąc o jedną dziesiątą sekundy p. Zawadzkiego. Trzecie mistrzowstwo w biegu pieszym na przestrzeni 10 krn uzyskał p. Zaffer w ciągu 38 minut 31'3 sekundy. Pierwsi dwaj należą do warszawskiego Tow. cyklistów.

 

Ilustrowany Kuryer Codzienny, 28-06-1921

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.