„Cracovia” — „Makkbi” 3:0.

Niedzielne spotkanie „Cracovii" nie obudziło zbyt wielkiego zainteresowania publiczność nasza pragnęłaby widzieć drużyny o wyższym poziomie, co naiprawdopodobniej po spotkaniu „Cracovii" z „Wisłą" nie nastąpi już w tym sezonie.

 

Przebieg gry tylko chwilami więcej interesujący, wykazał spadek formy u obu stron. Obrona i pomoc „Cracovii" utrzymują swą dobrą formę — bramkarza wprawdzie nie widzieliśmy przy poważnej robocie, lecz z momentów, jakie w ostatnich matchach zaszły, można wnioskować o nim jak najlepiej. Słaba stroną „Cracovii" jest jej atak — zbyt powolny przy oddawaniu piłki i niepewny w strzelaniu nie można rokować sobie zbyt wielkich nadziei w spotkaniu z „Wisłą". W drużynie „Makkabi" nic sio nie poprawiło — bramkarz Choezner miał „swój dzień", broniąc doskonale i szczęśliwie — pomoe i atak nie robią zupełnie wrażania graczy pierwszej klasy.

 

Sędziował p. Adamski.

 

Ilustrowany Kuryer Codzienny, 15-10-1920

Aby dodać komentarz prosimy o zalogowanie się.

Nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie, z których część może być już zapisanych w folderze przeglądarki. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zbieranie danych o użytkownikach 

Serwis informacyjny 100lattemu.pl zbiera dane osobowe tylko tych użytkowników, którzy się zarejestrowali. Użytkownik, który rejestruje się na stronie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez 100lattemu.pl w celach statystycznych i marketingowych. Informujemy, że zgodnie z art. 24 ust.1 pkt. 4 Ustawy o Ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a każdemu przysługuje prawo wglądu do swoich danych ich poprawiania oraz usunięcia.

 

Zbieranie danych statystycznych

Aby lepiej określić jakie działy, artykuły lub narzędzia znajdujące się w serwisie 100lattemu.pl najbardziej podobają się użytkownikom, podczas przeglądania stron serwisu zbierane są dane dotyczące liczby odsłon poszczególnych elementów serwisu. 100lattemu.pl będzie również przeprowadzał ankiety, mające na celu lepsze poznanie jego użytkowników oraz ich oczekiwań co do zawartości serwisu. Dane statystyczne o użytkownikach i ich preferencjach mogą być udostępniane osobom trzecim tylko w formie zagregowanej uniemożliwiającej identyfikację pojedynczej osoby.